SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 pacific 1.9 tdi dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:08
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
135207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 pacific 1.9 tdi dizel
200.000km me liber servisi.
Viti i prodhimit 2003
Vetura nuk ka dogan e po sa ardhur nga gjermanija
Esht ne gjendje te mir teknike esht shum i rujatur mbrenda po ashtu edhe jasht. per me shum info na telefononi ne numrin 045 398 446
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
000 000 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »