SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 2.0 Diesel, viti i prodhimit 2013, është eksatra i porositen për zvicerr, ka të kaluara 120000km,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rizaj
044710208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »