SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TD-I SPECIAL RKS 2002
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:10
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.9 TDI SPECIAL RKS
VITI 2002
MODEL SPECIAL
KARRIKA ME NXEMJE
ESP
KLIM AC
XHAMA ME RRYM
BORD KOMPJUTER
INFORMAT:
+377 44 672 282 + viber
049 100 920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »