SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi Q7-2006-3.0tdi
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
257,463
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
135218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q7 _foloptzion ne gjendje shum temir per momentin gjindet ne gjermani qmimi 16000euro i diskutushem nuk bajm ndrrim as kopenzim wetem me teholla kesh numri i telefonit 00491634205211 waiber ose vetzapp kamundsi komunikimi flm per mirkuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haxhi
Burim
01634205211
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »