SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.2 - 2001
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
135222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa ne gjendje te mir 1.2benzin 2001 regjistrimi i par ks regjistrim ka deri shtator 2017 vetura nuk osht hipotek me liber servisi 19200 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labb
Vushtrri
049 737 850
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »