SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 pacific 2004
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
366,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
135251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 pacific 96 kw 6shpejtsi full extra rks ngjendje prefekte ndrrim i mundshem me golf 5 qmimi 5400Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Mitrovica, Kosovo
049626308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »