SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 40D XDRIVE EXCLUSIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
Ekstra :
Xham Dielli
ID e produktit :
135252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , dritat BI XENON ,
dritat LED para dhe mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
i hapur lart PANORAM , KAMERAT 360 shkalle , bordkompjuter ,
tempomat , zerimin HARMAN/KARDON , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,
projtektorin (heads up display ) , navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,
hapje dhe mbyllje me gisht , abs , esp , airbag , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x5-40d-xdrive-exclusive 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »