SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c220 cdi avangarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:36
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes c220 cdi avantgarde
Klima tronik
Navi te madh
Senzor parkingu
Bi-xenon
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxxx
Lipjan
044207040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »