SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 1998
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
BMW 116
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
255
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
135281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 1.6 Benzin ështe ne gjendje shum te mir vetura ka klim aps aribag pasqyre elektronike dhe me nxemje fellne 15 guma te mir e shumë sene te tjera per mashum na kontaktoni ne 044177947 - 049600908 dhe ështe me tabela sllovene ne emer te shqiptarit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Pristina
049600908
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »