SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 DTI KLIMATRONIK 5MUJ RKS -2003
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:21
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
135283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.7 DTI MOTOR JAPAN

VITI I PRODHIMIT : 2002

NGJYRA : HIRI METALIKE

E REXHISTRUAR RKS DERI NE MARS 2017

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER


KLIMATRONIK FUNKSIONALE
TIMON SERVO
ABS
DRITA TE MJEGULLES
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 3600 EURO

TEL : 044 165 069 / 044 789 729 BLENDI

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIM
Informata rreth publikuesit
blend
Prishtinë
044 789 729
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »