SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 2.0 TDI
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:05
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 3C 2.0 TDI
Posedon Librin e Servisit 2 Qelsa KM e Garantume
Servisin Komplet Rrypin Dhemzor Set te Ndrrum
Vetura Eshte Mbajtur ne Servis te Autorizum te Baki
Posedon
Airbag
Abs
Esp
Timoni Servo Elektronik
Tempomat
Senzor te Shiut
Pasqyret me Errsim
Bordkompjuter
Klimatronik
Navigacion
Dritat Automatike Drita te Mjeglles
Xhamat Elektronik Para Mrapa
Pasqyret Elektronike me Nxemje Color
Fellne etj.etj.etj
Regjistrim dej 04/2017
Ne Gjendje Teknike Elektronike Optike pa Vrejtje
Veturen Mund ta Kontrolloni ku te Doni
Per info.kont.nr.tel.
the 044262875
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
37744262875
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »