SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Peugeot 407
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
135299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pegeot 407 vit i prodhmit 2004 me nje vit regjistrim,vetura posedo gjitha paisjet dhe gjitha garancionet e mundura,per me teper kontakto ne: 044/49 875 653Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
044 049 875 653
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »