SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi Ford
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
135302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi Ford 2.0.Viti i prodhimit 2001 dhe cmimi sipas marreveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shaban
Rahovec
049832560
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »