SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
135303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasati 1.8 benzin 8 muj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Fushë Kosovë
049794145
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »