SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 2.0 T.D.I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,703
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf V 2.0d 2004

VW GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTSI

VITI I PRODHIMIT : 2004

NGJYRA : E HIRIT MBYLLT METALIKE


TIMON 3-SH
6 SHPEJTSI
FUQIA ( HP ) 140 PS (KUAJ FUQI)
KLIMATRONIK
FELLNE 15
GOMAT E VERËS TË REJA
ABS
SENZOR PARKINGU
ULSE ME NXEMJE
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE , ALARM.
AKUMULATOR (BATERI) I RI I BLERË MË 17.09.2016 (2VITE GARANCION)
SERVISI I KRYER
CMIMI ME MARREVESHJETEL : +377 44 313 163 Viber
049 313 163
Informata rreth publikuesit
Drilon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »