SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Bclas 200 Ponoram
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura mercedes B clas ponoram,automatike ,e ardhur nga gjermania qe 9 muaj dhe eshte doganuar ne RKS. jam pronar i pare dhe KM e garantuara , serviset e kryera, ku e posedon edhe librin e servisit...! posedon senzora para mbrapa,ulset me nxemje ,klim siq shihet edhe ne foto...!!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
P
Prishtinë
045999650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »