SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Passat 1.9 Tdi(Di te kuqe) 96Kw 131 Ps
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
135311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Vw Passat 1.9 Tdi (Di te kuqe) 96Kw 131 Ps.Vetura eshte ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicrra.Kjo vetur i ka te gjitha serviset e kryera.Ka hargjime te vogla dhe eshte mjaft stabil per rrug te gjata.Vetura ka marsh automatik,tiptronik.Eshte shum e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht.Ka komanda ne timon per tempomat dhe radio.Dy ulset e para me nxemje.VETUREN E JAP ME GARANCION!

Neve mund te na kontaktoni ne keta numra:
049 807 508
049 216 574
049 216 574 dhe +38649216574 ne viber.
Informata rreth publikuesit
Hamdi
Suharekë
049562426
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »