SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
135315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 si dhe boj ndrrim me naj kerr te vogel osht shum e mir me klim me centrall me krejt regjistrim deri 31.3.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Lipjan
049663742
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »