SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen c3
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
135321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
citroen c3 hdi 1.4 16 v
ngjendje te mir esht i qlaimruar nuk ka denim per me shum viber +37745581301 ntel 045269448
Informata rreth publikuesit
lendi
Ferizaj
045581301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »