SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
RANGE ROVER
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
108,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2012
ID e produktit :
135327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur krem , ulset sport ,
dritat XENON dhe LED , i hapur lart PANORAM , navigacion GPS ,
bordkompjuter , tempomat , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
radio CD USB , abs , esp , airbag , zerimin MERIDIAN ,
dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=range-rover-evoque-2-2-td4 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »