SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
135328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hiri metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
ulset lekur te bardhe , ulset elektrike , ulset sport , tempomat ,
bordkompjuter , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , navigacion GPS TV HD ,
radio CD USB , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , felle , etj .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-530d 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »