SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 500
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:05
Lloji :
Fiat 500
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dogan dhe homologim te paguar
full opsione
per cdo informate me shume kontaktoni ne :
044 481 948 049 808 805
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »