SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes c270 CDI ndrrim i munshem
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
135340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c 270 cdi vektura esht ne gjendje te rregullt posedon nje vjet rigjistrim ndrrim i munshen per me shum inf... viber +38649400932Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lutfulla
049400932
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »