SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes benz Eclas 200*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
Lloji :
Mercedes E 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
126
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
135347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet me golf 6. Mercedes benz EClas 200 kompresor viti 2006 komunikimi ne viber prej ores 12;00 deri 15;00 +31628397822*Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasan
Ferizaj
31628397822 / 044-471-501
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »