SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 GTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
135350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 GTI 2.0Turbo me te gjitha serviset e kryera ne gjendje perfekte 270 Ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qesk Gj
Havana, Cuba
044 888 650
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »