SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf dy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
135362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura golf dy , ngjyr e bardh me dy dyer, eshte ne gjendje te mire dhe ka sigurim deri ne vitin 2017, te interesuarit te thrrasin ne tel ose viber 049 902 368
Informata rreth publikuesit
muje
Fushë Kosovë
049 902368
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »