SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 620 sdi
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Rover 620
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1996
ID e produktit :
135368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Rover 620 sdi. 2.0 dizel.
Klim
ABS
Srs
Air Bag
Pasqyre elektronike me nxemje
Xhama elektronik
Regjistrim deri mars 2017Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
049467117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »