SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi A3
Çmimi :
€16,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
57
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 sport bac-sline full opsjon 2.0 Tdi data e prodhimit 04.12.2013 kilometrat 57.000 kjo vetor ësht bler me porosi nga i njejti pronar që ka tani me km 0.0 për kilometrat keni garancjon
Informata rreth publikuesit
Liridon
Kosovo
+38649882208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »