SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120 DIZEL E REGJISTRUAR RKS -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:09
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 120 DIZEL 2.0
6 SHPEJTSI
VITI I PRODHIMIT 05:10:2005
KLIM
AIRBAG
ABS
DRITA TE MJEGULLES
DRITARE ELEKTRONIKE
E ARDHUR NGA ZVICRA
E DOGANUAR DHE REGJISTEUAR NE MENYR TE RREGULLT
PER ME SHUM 045 209 616
Informata rreth publikuesit
Edonis
045 209 616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »