SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat CC 2.0 TDI Full extra viti 2009 Panoram-044-156-219
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat CC me gjitha serviset e kryera me rregull Panoram i pari regjistrim ne Tabela RKS pronari i par Full extra gomaa te rejaaa Fellge 18 me nje fjal mund ta shikoni,numri kontaktues +37744156219 edhe viber..
Informata rreth publikuesit
Behaar
Vienna, Austria
+4368864695516
Vienna, Austria [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »