SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 190D - 91
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz 190 ne gjendjen perfekte.
I Servisuar komplet..
Servo
Abs
Pasqyre elektronike
Fellne
Llajsne te gjana
Enterierin shume te paster dhe te ruajtur.
Per me shume kontakto:044 459 627
VIBER +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »