SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9 DCI - 04
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Laguna 1.9 DCI viti i prodhiimit 28.12.2003 ne gjendje perfekte.
1 vit RKS
I Servisuar
4x xhama me rryme + te zi fabrikisht
Pasqyre elektronik + palosje elektronike
Klimatronik
Komanda ne timon
ABS perfshire ESP
Hallogenka
Fellne me goma te dimrit
Perde fabrikisht
Komfori i ruajtur dhe i paster
Per me shume kontakto: 044 459 627
VIBER +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »