SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A5 Quattro S-line viti 2010 RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:33
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
135381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A5 Quattro 3.0 TDI S-line Automatik 7 Shpejtesi Klim-tronic Karriga gjysem Lekur Abs Esp Senzora Shiu Airbag Cd-player +SD Navigacion Day Light Board Computer Led Para dhe mrapa Xenon - Bi Xenon Dirigjime ne Timon Tempomat Sistem Auto ndezje Goma dhe Fellne te mira Ngjyra : Bardhe Metalike Vetura posedon 2 qelesa rks 10 muj per mashum informata ju lutem telose viber +37744195128 ndrrim i munshem
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Drenas
044195128
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »