SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi B4 AutoMatik Klima Tronik E Ardhur Nga Zvicra
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,567
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1995
ID e produktit :
135382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audia B4 V.p1995 Automatik klimatronik E Po Sa Ardhu Nga Zvicra Vetura Osht Me Te Gjitha Te reja Posedon Liber Te servisit Komplet Gjindet ne kamenic +38649713192full Ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjilan
049713192 045371403
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »