SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasati karavan
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
135383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin karavan-1992-benzin-plin.Regjistrim ka Deri ne fund te muajit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Pejë
043804554
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »