SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
135385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
gol3 karavan 1.9TDI 4HER4 i sapoardhur nga zvicrra shum i rujten

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leo
Prizren
049150767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »