SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Jaguar XJ Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,992
Motori (kubik) :
1992.00
Viti :
2009
ID e produktit :
135387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shte vetuar po sa esht e arru ga zvicra esht shum e rune mashum imot kuton ne ket numer kena edhe viber +41788725191Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jaguar
Gjakovë
Blero123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »