SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes benz
Çmimi fillestar :
€1,000.00
Ju kurseni :
€100.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€900.00 Çmimi rritet në €1,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1995
ID e produktit :
135389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes benz c200 ne gjendje prefeke posedon klim abs central cd radioPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Prizren
045 281 911
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »