SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 6 - 2010 -1.6 TDI
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
135396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf6 2010 1.6 ngjendje shum tmir shpenzimet e vogla senzora parkingu para mbrapa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trimor
Stimlje
044811081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »