SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy MAXI 1.6 Tdi DSG Klima
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
ID e produktit :
135399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW CADDY 1.6 TDI -75KW-automatik DSG-7 shpejtesi,KLIME ,ABS,ESP,SERVO,TEMPOMAT, BORDKOMPJUTER,XHAMAT ME RRYME,PASQYRET ME RRYME,DRITA MJEGULLE ME RREZJE AUTOMATIKE ,etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Kacanik
044/414/243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »