SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220 dizel me tabela rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:09
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
135403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C220 dizel automatik me tabela rks ne gjendje shum Te Mir si mbrenda ashtu dhe jasht full ekstra viti 23.11.2009....Teli:.....044-900-006...045-586-151...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »