SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy maxi 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:23
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
109,442
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
135411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw caddy maxi
1.6 Tdi 105 ps
Viti 2011
Km 109442
Manuel
5 Shpejtsi
Klim 
Tempomat 
Mu shym mu dhez vet 
Pulla vallan 
Pa Dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »