SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 2002 600c
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
154
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2002
ID e produktit :
135413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina ne gjendje te rregullt 600cMe klimPanoramViti 2002Benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
naso
Gjakovë
044299009
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »