SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Tiguani 2.0 Viti 2011
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
135414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tiguan 2.0 Viti 2011
126000 Kilometra (te kaluar me Garacion)
Cmimi 15500 €
Kontakt: 044 613-614Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
044182140
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »