SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vectra 2.0
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
135417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vectra 2.0 regjistrim deri ne gusht.Te kaluara 300 000 ,manual ne gjendje shum te mir gomat e reja
Informata rreth publikuesit
Shpend
Suharekë
045356610
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »