SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel insignia 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '17
Lloji :
Opel INSIGNIA
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
135420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel insignia
2.0 cdti
Viti 2010
Automatik 
Dizel
204000km
Pa Dogan
Gjendje shum tmir Full extra tempomat klim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »