SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 4- karavan ,drita xenon,fellne,automatik,klimatronik, 180,000km
ne gjendje perfekte

Tel:045-624-149Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Brno, Czech Republic
045 500 196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »