SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Mercedes Benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1992
ID e produktit :
135425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose bej ndrrim me pikap

Regjestrimi i ka skaduar ne shtator.

Nr telefonin
+37744129613

+377 44 249 583

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
044 129 613 044 249 583
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »