SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus benzin gaz
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
19,000
Viti :
2000
ID e produktit :
135434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford focus xhia Benzin GAZ viti 2000 Me impiant te montuar italian 3 muj i perdor Gomat e teja 100 % Cd player Me antifurt plus 2 kopje celsash Tapiceri gri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eraldi
0696947507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »