SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet polo 1.9 tdi full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:44
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,232
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura polo 1.9 tdi Klima tronik4 xhamat me rrymFellne shum te bukura4 gomat e reja 95%Muzik extraDrita mjegulleMbyllje qendroreTempo matInterier shum te pasterNuk osht peng perkthimi menjehershem044499239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044499239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »